Lux Pack

Подарункові коробки: матеріал, види, застосування

Подарункова коробка в інтернет магазині Люкс Пак

Будь-яка подарункова упаковка має бути стильною і викликати інтерес. Загалом приваблювати, радувати око своїм зовнішнім оригінальним або класичним виглядом, самобутністю виконання. Особливо, якщо йдеться в ключі сувенірів від компаній, фірм і організацій. Подарункові картонні коробки з бантом, стрічкою або без додаткового оформлення, вимагають трудових і часових витрат. Тому рекомендуємо заздалегідь подбати про їхнє придбання: вибрати матеріал виготовлення, спосіб нанесення логотипу або зображення, дизайн, визначитися з тиражем.

Якщо вас цікавить купівля подарункових коробок з бантом зі стрічки або з іншим оформленням (можна і без), наша компанія Lux Pack пропонує свої послуги. Ми виготовляємо подарункові коробки будь-якого формату і складності. Наш асортимент товару широкий. Є складні коробки з бантами з атласної стрічки, великі коробки з бантом, середні або маленькі. Також цілі набори коробок з бантом і без декору. Підкреслимо, що всі набори коробок з бантом оригінальні тим, що кожен виріб відрізняється розмірами. Можна купити складну тару для подарункової продукції та просту, але вишукану. Загалом у продажу подарункові коробки з паперу, картону та текстилю. Також ви можете придивитися різні варіації декору коробок, товари для флористики. Це особливо актуально, якщо плануєте збирати подарунковий набір самостійно.

Унікальний дизайн подарункових коробок підвищить продаж продукту!

Складні подарункові коробки з бантом з картону, паперу або текстилю, пропоновані в каталозі нашого інтернет-магазину, мають унікальний дизайн. Тому здатні в кілька разів підвищити продажі товару. Оригінальні та такі, що запам’ятовуються, вони привертають увагу потенційних покупців, і дають можливість маркетологам ефективно подавати складені набори.

У нас ви можете замовити такі види упаковок з різних матеріалів:

  • Квадратні, прямокутні, круглі, овальні, трапецієподібні.
  • Сумки та пакети.
  • У формі серця, скриньки.
  • Індивідуальних і стандартних розмірів, конфігурацій і форм.

Купити подарункову коробку з бантом ви можете з бантиком, стрічкою, і навіть наповнювачем. Всі додаткові елементи оформлення упаковки можна купити вже в наборі або окремо, як вам зручно. Є варіанти кольорові та білі.

Переваги купівлі текстильних, картонних і паперових коробочок у нашому магазині

Пакувальна продукція для подарунків, виготовлена нашою компанією, традиційно використовується для просування продукції на свята, тематичні заходи. Також закуповується споживачами для наповнення подарунків. Наша якісна тара універсальна і підходить для виконання одночасно кількох функцій. Серед них найважливіші:

  • Захисна. Вона не допускає пошкодження подарунка або товару, забезпечує збереження предметів, які в ній знаходяться під час транспортування або зберігання.
  • Інформативна. Якщо упаковка для компанії, на ній можна вказати логотип, інформацію про продукт або виробника, адресу та багато іншого. Причому можливо це як на коробках, так і на пакетах, сумках, будь-якій тарі.
  • Маркетингова. Оригінальний виріб надає презентабельності товару. Саме завдяки цьому піднесений презент стане для покупців простим і фінансово вигідним рішенням.

Якщо вам потрібна подарункова коробка для вашого бізнесу або пакування свого сувеніра (або декількох), наш інтернет-магазин пропонує ознайомитися з безліччю варіантів, серед яких ви знайдете оптимальний варіант. Усі питання щодо нашої продукції, її купівлі та замовлення ви можете уточнити у наших менеджерів. Замовити будь-який артикул товару можна на сайті. Для цього просто виберіть вподобану упаковку й оформіть онлайн замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *