Lux Pack

Ми працюємо для Вас, ми працюємо заради Перемоги!

Ми любимо те, що ми робимо

Ми непереможні, ми вистояли, ми стоїмо, а рухатимось тільки вперед!

Маємо власне виробництво - це наш головний козир!

Всі потужності виробництва знаходятся в Україні- розвиваємо країну разом!

Про нас

Як ми змогли створити бренд під час війни

Ми також на ретельній основі допамагаємо ЗСУ*

Незважаючи на складність умов в яких нам доводится жити, засновник компанії Алла розповідає, що з початку повномаштабного втроження задля виживання ми працювали 24/7 не покладаючи рук та ризикуючи усім, що в нас є ми почали розгортати власне виробництво, бо імпортувати продукцію або матеріал було майже неможливо у перші пів року/рік війни..
Lux Pack © 2023
Про нас

Наша команда

Команда профессіоналів, яка перетворює цей світ на краще!

Савосін Ігор

WEB / SEO

Вязьметінов Євген

Photographer
Звітність

Команда Lux Pack виконує плани! Якісно та вчасно!

2022
Рік заснування
3000
Задоволених клієнтів
40
Компаній працюючих з нами
600
Виробництво м²
10
Кількість працівників
400
Різноманітність продукції

Про нас: Люкс Пак - Ваш провідний український виробник та постачальник квіткової упаковки

Наша історія


Компанія Lux Pack має невелику історію, але за цей час, ми досягли та продовжуємо досягати вершин. Заснована групою пристрасних підприємців, які прагнули революціонізувати індустрію упаковки для квітів, ми виросли з невеликого стартапу в провідного виробника і постачальника в Україні. Наш шлях був позначений постійними інноваціями, відданістю якості та невпинним прагненням до задоволення потреб клієнтів.

Неперевершена якість


Для Lux Pack якість - це не просто модне слово, це наш керівний принцип. Ми розуміємо, що упаковка ваших дорогоцінних квітів вимагає максимальної уваги та турботи. Наша продукція виготовлена з високою точністю та з найкращих матеріалів, щоб гарантувати, що ваші квіти залишатимуться свіжими та яскравими.

Широкий асортимент упаковки для квітів


Незалежно від того, чи є ви невеликим місцевим флористом або великим дистриб'ютором, у Lux Pack є ідеальне пакувальне рішення для вас. Наш різноманітний асортимент квіткової упаковки включає в себе наступні варіанти:

  1. Пакувальний папір: Lux Pack пропонує різноманітний обгортковий папір різних кольорів та дизайнів, що дозволить вам додати особливий штрих до ваших квіткових композицій.


  2. Пакувальна плівка: Зберігайте ваші букети приголомшливими у нашій пакувальній плівці, доступних у різних розмірах і стилях.


  3. Коробки для квітів: Наші квіткові коробки преміум-класу створені для того, щоб справити незабутнє враження. Вони не тільки функціональні, але і додають нотку розкоші вашим квітковим композиціям


Клієнтоорієнтований підхід


У Lux Pack клієнт завжди на першому місці. Ми пишаємося нашим винятковим рівнем обслуговування та підтримки клієнтів. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам у пошуку ідеальних пакувальних рішень для вашого бізнесу. Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний, і ми адаптуємо наші послуги відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Люкс Пак - це не просто виробник і постачальник квіткової упаковки; ми - ваші партнери, які допоможуть вам підкреслити красу ваших квіткових творінь. Завдяки прихильності до якості, широкому асортименту продукції та клієнтоорієнтованому підходу, Люкс Пак виступає в якості маяка досконалості в галузі. Обирайте Lux Pack для всіх своїх потреб у флористичному пакуванні.