Lux Pack

Люкс Пак: ваш провідний український виробник і постачальник упаковки для квітів

Люкс Пак Блог

Про нас

Люкс Пак має коротку, але вражаючу історію. Ми були засновані групою підприємців-ентузіастів з метою революціонізувати індустрію упаковки для квітів. З невеликої компанії-початківця ми перетворилися на провідного виробника та постачальника в Україні. Наш шлях характеризується постійними інноваціями, прихильністю до якості та невпинним прагненням до задоволення потреб клієнтів.

Наша перевага

Для Lux Pack якість – це не просто модне слово, це наш керівний принцип. Ми знаємо, що пакування ваших дорогоцінних квітів вимагає максимальної уваги і турботи. Наша продукція виготовляється з найвищою точністю та з найкращих матеріалів, щоб ваші квіти залишалися свіжими та яскравими.

Широкий асортимент упаковки для квітів Незалежно від того, чи є ви невеликим місцевим квітковим магазином або оптовиком, у Lux Pack є ідеальне рішення для вас:

Клієнтоорієнтований підхід У Lux Pack клієнт завжди стоїть на першому місці. Ми пишаємося нашим винятковим рівнем обслуговування та підтримки клієнтів. Наша команда експертів завжди готова допомогти вам знайти ідеальне пакувальне рішення для вашого бізнесу.

Обирайте Люкс Пак для всіх своїх потреб в упаковці для квітів. Безкоштовна доставка для замовлень на суму понад 1000 грн.

Графік роботи:

Пн-Пт з 9:00 – 18:00;

Сб, Нд та святкові дні – вихідні.

Контактні дані:

Мобільний / Viber / Telegram : +38 (093) 849 14 15

Пошта : [email protected]

Люкс Пак – Ваш надійний виробник та постачальник упаковки для квітів та декору для квітів в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *