Які особисті дані можуть збиратися

Ми збираємо особисту інформацію, а саме: ім’я, прізвище, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу для доставки товарів. Також ми можемо збирати іншу інформацію:

  • Файли Cookies для того, щоб визначити браузер користувача і надати залежні від цього сервіси, наприклад зберігання даних у кошику між відвідинами
  • IP-адресу користувача
  • Інформацію про помилки роботи ресурсу
  • Поведінку користувача на сайті

Вся інформація збирається нами як є і не змінюється в процесі збору даних.

Як інформація про вас буде використовуватися компанією

Ми можемо використовувати ваше ім’я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти, пароль для ідентифікації вас як користувача luxpack.org.ua. Ми можемо відображати ім’я, прізвище, по батькові, контактні телефони, адресу електронної пошти, адресу доставки товарів на luxpack.org.ua.

Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію, щоб обробляти нашу розсилку, а саме – повідомляти вас про нові можливості, акції та інші новини luxpack.org.ua. Користувач завжди може відмовитися від проведення розсилки за його контактною інформацією в будь-якому листі розсилки, шляхом переходу за відповідним посиланням “Відписатися”.

Як компанія передає дані стороннім компаніям?

Ми не передаємо інформацію третім особам, за винятком того, що ми можемо розкривати особисту інформацію користувачів третім сторонам, які надають нам послуги, такі як, наприклад, обробка платежів і доставка посилок. Треті сторони можуть використовувати призначену для користувача інформацію тільки в разі, якщо вони надають послуги нам і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.

Як змінити/видалити цю інформацію?

Користувачі в будь-який момент часу можуть змінити/видалити особисту інформацію, для цього достатньо скористатися Особистим кабінетом. Робота деяких можливостей luxpack.org.ua, для яких необхідна наявність інформації про користувача, може бути припинена з моменту зміни/видалення інформації.

Контактна адреса для бізнесу в разі виникнення питань

У разі виникнення запитань, побажань, скарг щодо інформації, яку ви надаєте, будь ласка, звертайтеся за e-mail: [email protected].

Захист інформації, що збирається

Ми вживаємо всіх розумних запобіжних заходів для захисту конфіденційності даних. Усі дані, які ми збираємо, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні за межами нашої корпоративної мережі. Тільки ті співробітники компанії, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації користувачів, мають доступ до інформації про користувачів. Усі співробітники, які мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім сторонам.

Зміни в політиці конфіденційності

Ми можемо змінити умови політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію на сторінці умов. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як luxpack.org.ua захищає інформацію про користувачів.